Foto en video
Bekijk slideshow
Een moment geduld aub...
Met opnieuw een sneeuwlaagje maken de vogels graag weer gebruik van een voedertafel.
In gebieden waar nog veel sneeuw ligt was het vandaag een beetje mistig.
Vandaag zijn de mollen erg actief en dat is een teken dat het weer gaat veranderen. Hier 2 molshopen langs een fietspad. Er waren veel verse hopen te zien.
Een groep nijlganzen heeft grote moeite om voedsel te vinden en wacht op een maisland op betere tijden.
De maan tussen de bomen om ongeveer 8.45 uur en de weerspiegeling van de opkomende zon in de ramen.
De zonsopkomst tegen 8.45 uur vanmorgen.
In de afgelopen nacht is er een laagje sneeuw van ongeveer 5 cm gevallen. Door de zon is de sneeuwlaag in de loop van de dag al een flink stuk dunner geworden. De paarden kunnen het gras nog wel vinden. Voor de paarden staat een grote groep spreeuwen naar voedsel te zoeken. De paarden hebben met hun hoeven de sneeuw weggehaald waardoor de vogels er gemakkelijker bij kunnen.
Aan het einde van de middag, tegen zonsondergang, liet de zon zich nog even zien.
Het is vrijwel de gehele dag zwaar bewolkt geweest maar vanmiddag om 16.15 uur, tegen zonsondergang, kwam de zon nog even voorzichtig tevoorschijn.
Koraalzwam op een stukje boomstam dat is achtergebleven bij het uitdunnen van het bos. Bijzonder hoe snel de zwam tevoorschijn komt aangezien het bos nog maar 3 maanden geleden is uitgedund.
Vanmiddag was er af en toe een dreigende lucht, zoals hier met een bui op afstand.
Een moment geduld aub...

Een moment geduld aub...