Foto en video

Een moment geduld aub...
Foto's en video's
Bekijk slideshow

Een moment geduld aub...
Verschillende bassins over het gebied zorgen ervoor dat wanneer het maar even onder -3 graden is alle sneeuwkanonnen aangaan om ervoor te zorgen dat ook in Maart nog genoeg sneeuw ligt om over te skiën. Dus zolang het koud word blijft er genoeg sneeuw om te skiën
Wolkenvelden op komst met mooie inter bergen. Laat de sneeuw maar komen.
Komt er weer sneeuw aan? Het Großlockner gebergte ziet er nog mooi wit uit.
Een hele mooie dag in de Alpen. De dooi is weer ingezet. Helaas komen er weer groene plekken op de bergen. Off piste skiën is nu echt gevaarlijk.
Rodelen/ skiën van de berg af, of iets wat er op lijkt. Savonds van de berg af komen betekent dat niet alles meer helemaal soepel of juist te soepel gaat.
1
Wolken in het dal. Gelukkig is de sneeuw blijven liggen maar het dooit helaas wel. Gevolg zijn ijzige pistes wanneer het snachts weer vriest en dus meer glijpartijen.
Helaas gaat het ook wel eens fout als het druk is op de piste. Daarom een trauma heli op pad om iemand te helpen
3
Mooie dag in de Alpen. Met lenticurares bewolking en zo'n op de topjes van de bergen in de achtergrond
Een mooie skidag in de Alpen met perfecte pistes.
Vannochtend niet genieten op een terrasje met al die sneeuw en weinig zicht. Dan maar knus het bergrestaurant in.
1
Aan het einde van de dag klaarde het een beetje op en is het eindresultaat van de sneeuw te zien.

Een moment geduld aub...

Een moment geduld aub...