Foto en video
Mijn geplaatste foto's en video's
Bekijk slideshow
Het is lekker fris en zonnig, maar wel met af en toe een bui. De bui zie je hangen boven het bos. Gelukkig had ik maar een paar spettertjes en vooral zon!
1
Vlakbij klein profijt, langs het Spui, zag ik deze prachtige Schotse Hooglander. Wat een ervaring om zo'n prachtig beest op de foto te zetten. En dan was het ook nog heerlijk weer, zonnetje, beetje wind. Helemaal super!
Vandaag Schotse Hooglanders gezien vlakbij klein profijt in Oud-Beijerland. Wat een prachtige indrukwekkende mooie dieren. En dat met een zonnetje erbij. Genieten!
Mooie zonsondergang.
Mooi met de Zeeuwse palen. Zonsondergang.
De vlaggen hangen helemaal stil tijdens de zonsondergang. Windstil, sereen, prachtig.
Prachtige zonsondergang in Westenschouwen. Hele mooie kleuren in de lucht.
1
Het was vanavond een prachtige zonsondergang bij de Tiendgorzen bij Nieuwendijk/Zuid-Beijerland/Goudswaard. Helaas dachten de muggen er net zo over.... Maar de zon was rood en je zag zo'n mooie, zware lucht met vocht erin. Prachtig.
Vandaag was het een goede dag voor het Rooien van de aardappels. Vorige week was het land nog te nat waardoor de machines geen grip hadden. Vandaag ging het prima.
Mooi om een keer van dichtbij te zien.
Vorige week was het nog te nat op het land. Vandaag konden ze rooien.
Mooi om te zien hoe de aardappels gerooid worden.

Een moment geduld aub...

Een moment geduld aub...