Foto en video

Een moment geduld aub...
Foto's en video's
Bekijk slideshow
Een moment geduld aub...
Het begon grijs, maar inmiddels is het in de middag lekker weer met de zon en wat wolken.
De maansverduistering is hier weer voorbij. Het was nu echt wachten tot er even geen wolken voor de maan waren. Want de bewolking nam wel echt toe.
Maansverduistering is bijna weer voorbij. Nog een klein stukje ligt in de schaduw van de aarde.
Mooi om de maansverduistering te kunnen zien. Ondanks de bewolking, nog best veel kunnen volgen van de verduistering.
De maan weerkaatst weer een deel zonlicht. Wat is een maansverduistering bijzonder om te kunnen zien.
De maan komt gelukkig steeds tussen de wolken door, waardoor het toch redelijk goed te volgen is.
Maansverduistering met Moerdijk op de achtergrond. De maan kwam hier net achter bewolking vandaan. Fijn om m nog volledig verduisterd te hebben gezien!
Een nog net volledige maansverduistering. Bij kwam nu net tussen de wolken door. Mooi om te zien.
Deze koeien kwamen even boven aan de dijk kijken.
Wingfoilen, windsurfen, zeilen, vissen, zwemmen, met de speedboot. Alles kwam voorbij bij de Hitsertse kade in Zuid-Beijerland.
Vandaag was een topdag voor watersporters. Ik heb zeilboten, wingfoiler, windsurfer, zwemmers, vissers, speedboten gezien. De zon, temperatuur en wind waren top

Een moment geduld aub...

Een moment geduld aub...