Foto en video

Een moment geduld aub...
Foto's en video's
Bekijk slideshow
Een moment geduld aub...
In dit weer een boom moeten vellen is geen pretje. Op 15 meter hoogte in de regen en een stevige wind. Alleen de temperatuur van 10 graden zit mee.
Het is half bewolkt. De wind matig tot krachtig bij 4 graden. Ochtendrood voorspelt later regen.
Het heeft gevroren en moeten we voor het eerst weer autoruiten krabben.
Nu het kouder gaat worden verdwijnen ook de paddenstoelen. Ze zijn er nog wel hier en daar.
Vandaag is het droog en dus ook de afgevallen bladeren. Uit voorzorg dat als het geregend heeft is dit looppad afgesloten.
Om het gras weer vrij te krijgen van de afgevallen bladeren is veel werk voor nodig. Een bladblazer biedt uitkomst. Het gras is overigens nog mooi groen.
Genieten op het terras onder de zon bij ruim 17 graden. De wind is matig. Dat maakt het gevoelsmatig frisser. Zonder jas is teveel gevraagd.
De gekleurde afgevallen bladeren verklappen dat het Herfst is , echter het weer doet anders denken. Het wordt een zonnige en met ruim 17 graden een zachte herfstdag. De wind is matig.
Opnieuw een zonnige en met maximaal 15 graden een fraaie zachte dag. Er staat geen wind. De lucht is strak blauw.
Vandaag met ruim 17 graden een lente achtige dag met veel zon en geen wind. Het is genieten in de natuur.
Het lijkt wel lente. De zon schijnt volop, er staat geen wind en het wordt ruim 17 graden. Heerlijk genieten op het terras onder een strak blauwe lucht.
Een moment geduld aub...

Een moment geduld aub...